درباره بازرگانی کاشانی

شروع فعالیت بازرگانی کاشانی از سال 1370 توسط آقایان تقی رهنما کاشانی و عباس رهنما کاشانی می باشد که در کنار فرزندانشان مدیریت مجموعه های بازرگانی کاشانی را بر عهده دارند.
فعالیت این مجموعه در زمینه واردات لوازم تاسیساتی ساختمان، شیرآلات صنعتی و پالایشگاهی از کشورهای چین، تایوان، تایلند و ژاپن بوده که جزو اولین های کشور ایران می باشد.
کالاهای وارد شده از قبیل اتصالات گالوانیزه با مارک های T و K مخصوص آبرسانی، لوله و اتصالات مانیسمان خارجی اصلی با مارک Benkan در رده های مختلف مخصوص گازرسانی، لوله های استنلس استیل با مارک Nippon steel در متریال ها و رده های مختلف،  اتصالات استنلس استیل با مارک Erne fittings درمتریال ها و رده های  مختلف، شیرآلات فولادی و استنلس استیل با مارک های Nippon و Kitz و Kitz steel و LVF، شیر های برقی با مارک UNI-D، شیرهای اطمینان برنزی با مارک HISEC، شیرهای اطمینان استنلس استیل با مارک LVP می باشد.
بازرگانی کاشانی در بخش عمده فروشی دارای شعبات مختلف در شهرهای تهران و مشهد با کادری مجرب مشغول به کار میباشد و توانایی پخش کالا به اقصی نقاط کشور را دارد.
پروژه هایی که با مجموعه بازرگانی کاشانی همکاری نموده اند شامل مشهد مال، ایران مال، شهر رویایی پدیده، هتل هما مشهد، هتل های اطراف حرم مطهر، پالایشگاه های نفت کشور و شرکت های پتروشیمی در سراسر کشور می باشند.